ÖNCE TASARRUF

Kategori: Genel | 0

 

”Önce Tasarruf; insanlarımızın tasarruflarını yatırıma dönüştürerek öncelikli ihtiyaçlarını “faizsiz, vade farksız, en güvenilir, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyet” ile karşılamasını sağlayan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur.”

 İnsanlarımızı tasarrufa yönlendirip, tahsil edilen Finansal Yatırım Tutarlarını organize ederek “sosyal dayanışmayı, toplumsal kaynaşmayı, ihtiyaç yükünü paylaşmayı ve ekonomik faydayı” artıran bu finansal model, gelir seviyesi ne olursa olsun insanlarımızın finansman ihtiyacına çözüm sunan kolay yöntemlere sahiptir.

Geçmişi, insanoğlunun finans ihtiyacının ortaya çıktığı ilk dönemlere kadar uzanan ve kendine özgü ilkeleri ve faaliyet yapısı ile herkesin ödeme gücüne göre faizsiz ve vade farksız finans seçeneği sunan tasarrufa dayalı bu sistemin, bireysel ve toplumsal manada ülkemize, insanlarımıza sağladığı ve sağlayacağı çok önemli faydalar vardır.

Çünkü bu finansal yöntemde, faiz ve vade farkı yok. Peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yok. Ek maliyet ve ekstra ödeme yok. Herkes kendi ödeme gücüne göre hareket eder, şu kadar ödemek zorundasınız dayatması yok. Ödeyememe durumunda Tasarruf Sahiplerini mağdur eden uygulamalar yok. Kısacası diğer finansal çözümlerde yaşanan sorunların hiçbiri yoktur.

4442800     https://www.oncetasarruf.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir