İMECE YATIRIM

Kategori: Genel | 0

     

”Amacımız, tüm Türkiye ile kenetlenmek ve dünyanın en büyük imece organizasyonunu bu topraklarda hayata geçirmektir. Buna inanıyoruz.
Çünkü bu ülke insanının hayallerine ve bunları gerçekleştirebileceğine inanıyoruz. Yeter ki el ele verelim, yeter ki birbirimize ve her birimizin
taşıdığı büyük potansiyele güvenelim..”

   Mevcut finansal sistemlerin içerdiği faiz ve diğer yüksek maliyetler, toplumun bütün kesimlerine ağır bedeller ödetmektedir. İş insanları yeni yatırımlar yapamazken, maaş ve ücretliler; ev, araba vb. ihtiyaçlarını sürekli ertelemektedirler. İlaveten, bankaların öne sürdükleri ağır koşullar kişileri alternatif çözümler aramaya yöneltmektedir.İMECE, bu arayışların bir sonucu olarak doğmuştur. Her biri kendi alanında başarılı işletme ve markalara sahip 9 iş adamı, kendi kültürümüzde yüzyıllardır süregelen imece yönteminin hem ev ve araba gibi ihtiyaçların karşılanmasında, hem de ülke kalkınmasında önemli bir rol oynayabileceğini değerlendirmiştir.Bundan hareketle faizsiz çalışan, toplumun her kesimine büyük faydalar sağlayabilecek bir iş ve iş birliği modeli tasarlamışlardır. Şirketin dayanışma ruhuna uygun olarak, çoğunluğu iş adamı ve girişimcilerden oluşan yüzlerce kişi ile el ele vermiş; ortak sayısı, sermaye potansiyeli ve alt yapısıyla güçlü ve güvenilir bir şirketi hayata geçirmişlerdir.Kuruluşunu müteakip büyük bir ilgi ve heyecanla karşılaşan İMECE Yatırım Organizasyon A.Ş. ile artık isteyen herkes, ağır faizlere ve maliyetlere katlanmadan birikimlerini hayallerine dönüştürebilecek. Faiz ve teminat derdine düşmeden, istediği sürede ve çok daha uygun ödeme koşullarında ihtiyaçlarını karşılama imkânı bulacak.

4441999 https://www.imeceyatirim.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir