İKTİSATEVİM

Kategori: Genel | 0

     

”İktisatEvim, Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi çözümler dünyasında, toplumun her bir bireyini kapsayıcı ve kucaklayıcı bir atmosfer sunar. Bu atmosfer; keyifli ve rahat iktisat koltuklarını, ev ortamı sıcaklığını, ihtiyaçların ve çözümlerin karşılıklı güven ve danışmanlığı ve en önemlisi de hayallerin gerçeğe dönüştüğü çizgide unutulmaz anıları barındırır. İktisatEvim’in bu atmosferi de en önemli yapı taşıdır.”

  İktisatEvim; bireylerin günümüz ekonomisinde ev, araba, işyeri, arsa gibi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceği, her bütçeye uygun hizmet paketleriyle, peşinatsız ve en erken teslimat garantisiyle iştirakçilerine sunmayı amaçlar.

İktisatEvim’in temel hizmet paketleri, sık aralıklarla yenilenen aile dostu kampanyalarla ve cazip ödeme alternatifleriyle desteklenerek, büyük hayallerin kolay çözümlerle gerçekleştiği iktisatlı bireysel dönüşüm projelerine imza atar.

İktisatEvim şubelerinde görevli İktisat Uzmanları, engin sektör deneyimi ve profesyonel iktisat birikimleriyle, her bir İktisatEvim iştirakçisini, başta ev ve araba olmak üzere çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacağı uygun çözüm paketleri ile buluşturur. Esnek ödeme planlamaları, kefilsiz ve peşinatsız başvuru gibi avantajlar, İktisatEvim’in en önemli iştirakçi dostu uygulamaları arasında yer alır.

4440014  https://www.iktisatevim.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir