EMİNEVİM

Kategori: Genel | 0

”Eminevim olarak amacımız ;Yenilikçi ve özgün tasarruf modelleriyle uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir kurum olmak.Her ölçekte tasarrufu bir araya getiren elbirliği sistemimizi kurumsal, şeffaf ve faizsiz bir şekilde yöneterek, müşterilerimizin gayrimenkul ve araç edinmesini sağlamak.”

Türkiye’nin her bölgesinde 90 Eminevim şubesi ile tam 90 bin ailenin otomobil ve konut hayalleri gerçekleşiyor. Anadolu’nun mayasında bulunan “imece-yardımlaşma” sistemini kurumsal yapıda ülkemiz insanının hizmetine sunarak “Türkiye’de herkese hitap edecek faizsiz bir sistem” anlayışının temelleri Emin Şirketler Grubu tarafından atılmış oluyor.1991 yılında başlayan serüvenimiz 2016 yılı itibariyle 25. yılını tamamlıyor. Başta otomobil ve konut olmak üzere, hizmet verilen her sektördeki yatırımlarımız, topluma fayda amacı esas alınarak ülkemiz insanının hizmetine sunuluyor. Her ay bin beş yüzü aşkın teslimat sayısı ile Emin Şirketler Grubu kendini kanıtlayan bir şirket olarak ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor.

2018 yılında gerçekleştirilen toplam 18.611 adet konut ve otomobil teslimatı ile Eminevim’in 130 binden fazla mutlu müşterisi, başarının en büyük ödülü olarak yer ediniyor.

4443646     https://www.eminevim.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir